Nawigacja

Koncepcja wychowania fizycznego w NSP81 Kalendarz imprez sportowych Basen Koła zainteresowań Zawody sportowe Profilaktyka i korektywa Dodatkowe propozycje i atrakcje Europejski Tydzień Sportu w SPN81 Dokumenty Wydarzenia Weekend Polarny 2019 Igrzyska Zimowe Szkół Niepublicznych 2019 Plebiscyt na najlepszego sportowca Orientuj się z SPN81 Rowerowy maj

Sport

Koncepcja wychowania fizycznego w NSP81

 

Ogromny wpływ na przyszłość dziecka mają wiedza i umiejętności nabywane w szkole, przy czym najistotniejsze są zdrowie i dobre samopoczucie dziecka.

Bardzo duże znaczenie dla harmonijnego rozwoju psychofizycznego młodego pokolenia ma szkolne wychowanie fizyczne, które musi rozwijać sprzyjające zdrowiu całożyciowe nawyki aktywności ruchowej oraz kształtować u młodych ludzi postawy prozdrowotne.

W naszej pracy z dziećmi będziemy stawiać na poznawanie różnych dyscyplin sportowych, które można kontynuować podczas wakacji czy ferii zimowych. Chcemy również zachęcić Rodziców do wspólnej integracji i zabawy z dziećmi. Podczas naszych wyjazdów chcemy pracować nad samodzielnością dzieci i poznawaniem nowych form aktywności ruchowej.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"
    ul. Nowowiejska 39A
    02-010 Warszawa
  • +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54

Galeria zdjęć